Graphic1

cihelný stavební systém

Nabizime Vam ne jen cihly, ale komplexní cihelný stavební systém, se kterým zvládneme postavit hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle.

picc01Největší důraz se dnes klade především na tepelněizolační parametry materiálů pro obvodové konstrukce, ale nesmíme zapomínat na další důležité vlastnosti přispívající k bezproblémovému splnění všech požadovaných funkcí a zajištění podmínek pro zdravé a příjemné bydlení. Pokud si chceme postavit vlastní rodinný dům, měli bychom velmi dobře zvážit již to, jaký vybrat materiál pro hrubou stavbu. Ten totiž během životnosti domu jako jediný nelze vyměnit.

Cihelné bloky HELUZ spojují tradiční ceněné vlastnosti cihel jako je vysoká pevnost, dobré akumulační a akustické vlastnosti, tvarová stálost, nehořlavost, schopnost bezproblémově zvládat kolísání vlhkosti vzduchu a propouštět vodní páru difúzí, zdravotní nezávadnost a dlouhá životnost s vysokými tepelněizolačními parametry a moderní technologií zdění. Splňují požadavky kladené na obvodovou konstrukci a uživatelům domu díky svým vlastnostem zajistí úsporné, zdravé a komfortní bydlení.

Cihly HELUZ

picc02Nejširší sortiment cihelných výrobků v České republice, výhodné ceny a vynikající tepelněizolační vlastnosti. Cihly HELUZ jsou komplexním řešením pro stavby rodinných i bytových domů. Dodáváme cihly pro obvodové i vnitřní zdivo, doplňkové a maloformátové cihly, nepálené cihly a veškeré příslušenství od nářadí po malty a další materiály a pomůcky pro zdění. To vše za vynikající cenu a s širokou nabídkou profesionálních služeb.

Stropní konstrukce HELUZ

picc03Stavíte a hledáte kvalitní strop, který je variabilní, rychle, jednodušeúsporně položený, má dobré tepelně akumulační a akustické vlastnosti a vysokou požární odolnost? Prohlédněte si stropní systémy HELUZ se dvěma unikátními konstrukčními řešeními!
Prvním je strop z nosníků a vložek HELUZ MIAKO. Strop HELUZ MIAKO je velice variabilní a lze jej použít i při členitých a nepravidelných půdorysech místností, pro konzoly balkónů a schodišťových podest. Navíc se velmi snadno pokládá a mnohdy nevyžaduje ani složitou a nákladnou techniku.
picc04Druhé řešení představují keramické stropní panely. Jejich největší výhodou je rychlost výstavby. Na míru vyrobený strop vám přivezeme a během pár hodin položíme. Okamžitě tak máte únosný strop a můžete pokračovat v stavbě.
Stropy HELUZ mají keramický podhled vhodný pro omítku a díky vysoké akumulaci tepla a schopnosti přijímat a uvolňovat vlhkost zajistí v místnosti příznivé mikroklima.

Okenní a dveřní překlady HELUZ

picc05Kvalitní překlady u oken a dveří jsou důležitou podmínkou pro správné fungování celé stavby. Abychom vám co nejvíce pomohli, máme v nabídce několik druhů překladů. Vyrábíme nosné i ploché nenosné překlady pro okna i dveře. Dále nabízíme unikátní nosné roletové a žaluziové překlady určené pro zabudování venkovní stínicí techniky. Překlady HELUZ můžete použít i při stavbě z jiných materiálů, např. pórobetonových tvárnic.